Drukowanie tkanin Łódź

Barwienie, kolorowanie i drukowanie tkanin.

Producent materiałów pościelowych oferuje szeroką gamę tkanin pościelowych i pościeli.

Zapraszamy do kontaktu! Na wizytówce markowej WWW zobaczyć można całą harmonię wzorów a też skontaktować się z producentem za pomocą formularza kontaktowego albo telefonu do czego szczerze zachęcamy. Gorąco otwieramy podwoje do drukowania tkanin. Punkt, w którym znajduje się drukarnia tkanin to Łódź ul. Limanowskiego 87. Tkaniny pościelowe znajdą Państwo w hurtowni Korprint.

Na swoich tkaninach pościelowych firma drukuje dowolne designy, których poglądowe fotografie umieszczone są na witrynie WWW. Tkaniny wyrabiamy w kraju, przez co wyróżnia je wysoka jakość i stała dostępność. Na tkaninach Korprint nadrukowuje gotowe wzory lub dostarczone przez zamawiającego. Korprint drukuje tkaniny z wysokiego rodzaju włókien. Tkaniny pościelowe przez to odznaczają się odpornością a również małym zużyciem podczas wszelkiego kolejnego usuwania zabrudzeń.

W wyborze mamy tkaniny drukowane i surowe, które są w stanie Państwo stosować jako półprodukt do wyrobu np. konfekcji dziecięcej.

drukowanie tkanin

Hurtownia proponuje w tym terenie wiele, z czego aktualne propozycje to: Bering, Balaton, Inari. Od wielu lat produkujemy tkaniny runowe, rozcinane, klasy Boucle, Wamatex, Kewin, Prążki, Melanż cieszące się do tej pory dużym tryumfem. Od roku 2004 produkujemy kostkę, sztruks, a od 2005 Gennaro a także tkaniny Chenillowe. Korprint kładzie nacisk na solidność, terminowość realizacji, zamówień oraz na zadowolenie klienta. Jest to hurtownia oraz równocześnie producent tkanin. Trwa możliwość też nadruku logo dostarczonego przez klienta czy zaprojektowania specjalnego motywu jaki chce zleceniodawca.

Dla zainteresowanych stałą współpracą, przesyłamy dobry kosztorys naszych tkanin. Przy stałej kooperacji lub większym zamówieniu istnieje możliwość negocjacji ceny. Pod względem marki materiały na pościel Korprint przewyższają chińskie odpowiedniki. Oferowane jest tanie drukowanie tkanin.

Pościel powstaje z przeróżnych środków, z adamaszku, z bawełny oraz z satyny. Pościel może być wykonana z tkanin drukowanych, gładkich, kolorowanych bądź może być stworzona z oryginalnym wzorem, na indywidualne zamówienie klienta. Korprint posiada własną szwalnie w Łodzi, gdzie wykwalifikowane szwaczki szyją pościel i narzuty, posłania i prześcieradła.

Zapraszamy!